Aktualności

Do 30 czerwca rejestracje na EFNI 30% taniej

Do 30 czerwca rejestracje na EFNI 30% taniej

Do 30 czerwca trwa specjalna oferta uczestnictwa w VIII edycji Europejskiego Forum Nowych Idei. Dodatkowo obowiązują specjalne zniżki przy zakupie akredytacji grupowych oraz dla firm członkowskich. 

 

Tegoroczna edycja Europejskiego Forum Nowych Idei, pod hasłem “Świat w nowej wersji. Wizja i odpowiedzialność”, odbędzie się w dniach 27-28 września w Sopocie. Aby skorzystać z promocji wystarczy do 30 czerwca br. zarejestrować się jako uczestnik tego wydarzenia. Ponadto przy zakupie większej ilości akredytacji można skorzystać z dodatkowego rabatu w wysokości -5% dla drugiej, -10% dla trzeciej lub -15% lub czwartej i kolejnej zakupionej akredytacji.

 

Europejskie forum Nowych Idei organizowane jest od 2011 roku przez Konfederację Lewiatan przy współudziale BusinessEurope oraz miasta Sopot. Podczas kilkudziesięciu wydarzeń, debat i paneli, kontrapunktów, spotkań otwartych oraz warsztatów omówione zostaną najważniejsze trendy i przyszłe wyzwania. Sopot już po raz ósmy zamieni się w centrum debaty europejskiej na czas jednej z największych konferencji przedstawicieli świata polityki i biznesu w Europie Środkowo–Wschodniej.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

e-mail:jwiniarska@konfederacjalewiatan.pl

tel. +48 690 329 457

Aktualny cennik dostępny jest TUTAJ.

08 czerwca 2018