Jacek Karnowski

prezydent Sopotu
Urząd Miasta Sopot, Polska

Członek Rady Programowej EFNI. Od 1990 radny i wiceprezydent Sopotu, a od 1998 roku prezydent Sopotu. W latach 1990−98 radny Sejmiku Województwa Gdańskiego, przewodniczący Komisji Ochrony Środowiska. Od 2007 r. wiceprezes Związku Miast Polskich; delegat do Kongresu Władz Lokalnych i Regionalnych przy Radzie Europy, współprzewodniczący Zespołu ds. Ustrojowych Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego.

Jerzy Kwieciński

Minister Inwestycji i Rozwoju
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Polska

Prezes zarządu Fundacji Europejskie Centrum Przedsiębiorczości, były sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego. Posiada dogłębną wiedzę teoretyczną i praktyczne wieloletnie doświadczenie w dziedzinie funkcjonowania Unii Europejskiej i funduszy unijnych, zarówno z poziomu instytucji unijnych, polskiej administracji publicznej, jak i sektora prywatnego i pozarządowego.

Jacek Krawczyk

przewodniczący Grupy Pracodawców
Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny

W latach 2010−2013 był wiceprezydentem Komitetu, odpowiedzialnym za budżet. Przewodniczący Komisji Monitorującej Stosunki Transatlantyckie w EKES. Wiceprezydent Konfederacji Lewiatan. Jest przedsiębiorcą z wieloletnim doświadczeniem, byłym prezesem i członkiem rad nadzorczych banków oraz spółek z różnych branż gospodarki.

Ivanna Klympush-Tsintsadze

Wicepremier
Ukraina

Jyrki Katainen

były premier Finlandii, Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej, Komisarz UE ds. Zatrudnienia, Wzrostu, Inwestycji i Konkurencyjności
Komisja Europejska

Grzegorz W. Kołodko

profesor ekonomii, dyrektor TIGER, b. minister finansów
Polska

Intelektualista i polityk, jeden z głównych architektów polskich reform gospodarczych, wicepremier i minister finansów w latach 1994-1997 i 2002-2003. Członek Europejskiej Akademii Nauki, Sztuki i Literatury. Dyrektor Centrum Badawczego Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER w Akademii Leona Koźmińskiego. Najczęściej na świecie cytowany polski ekonomista (h-Indeks=35).

Marcin Korolec

prezes Fundacji Promocji Pojazdów Elektrycznych, były minister środowiska
Polska

Wojciech Kostrzewa

Prezes
Polska Rada Biznesu, Stadler Rail, ITI Advisors

Wiceprezes Rady Nadzorczej TVN SA, Prezes Grupy ITI. Zasiada w radzie nadzorczej m.in. Getin Holding SA, w radzie dyrektorów szwajcarskiej Stadler Rail oraz Billon Group Ltd. Wcześniej pełnił funkcję m.in. Prezesa BRE Banku oraz Polskiego Banku Rozwoju. Był doradcą Ministra Finansów, prof. Leszka Balcerowicza. Wiceprezes Polskiej Rady Biznesu, Wiceprezydent Konfederacji Lewiatan.

Hans-Peter Klös

Kierownik Działu Badań, Koloński Instytut Badań Ekonomicznych, IW
Niemcy

Robert Kozielski

Katedra Marketingu, Dyrektor Polsko-Amerykańskiego Centrum Zarządzania
Uniwersytet Łódzki

Pracownik Uniwersytetu Łódzkiego, stypendysta Fundacji Fulbrighta, Chartered Marketer. Dyrektor PAM CTR Uniwersytetu Łódzkiego. Współpracował m.in. z uniwersytetami w USA, Szwecji, Anglii (Szkocji) i na Sri Lance. Pracował z firmami takimi jak Unilever, Microsoft, Merck, Danone, Bayer, mBank, Aflofarm, Tubądzin, Polpharma, Abbott, LOTOS i innymi. Jest autorem ponad 200 publikacji.

Edyta Kocyk

Współzałożycielka, Prezes Zarządu
Sidly

Maciej Krzyczkowski

Public Affairs Coordinator
IKEA Retail

Lena Kolarska-Bobińska

była minister nauki i szkolnictwa wyższego
Polska

Daria Kulczycka

Dyrektor Departamentu Energii i Zmian Klimatu
Konfederacja Lewiatan

Dyrektorka departamentu Energii i Zmian Klimatu w Konfederacji Lewiatan. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej. Odpowiedzialna za ewaluację projektów regulacji oraz strategii i polityk środowiskowych i energetycznych, krajowych oraz europejskich.

Doradca związków branżowych Lewiatana w sektorze energetycznym, chemicznym i wydobywczym. Sekretarz Rady OZE oraz Rady ds. Gazu Lewiatana. Członek grup roboczych ds. energii i klimatu w BUSINESSEUROPE, europejskiej federacji pracodawców. Członkini Zespołu ds. polityki gospodarczej i rynku pracy Rady Dialogu Społecznego.

Obecnie zaangażowana przede wszystkim w projekty dotyczące krajowej polityki energetycznej, w tym OZE i efektywności energetycznej, gazu łupkowego oraz polityki klimatyczno-energetycznej UE po 2020 roku.

Kazimierz Karolczak

przewodniczący Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

Beata Krawiec

asystentka posła do Parlamentu Europejskiego

Magdalena Krukowska

Dziennikarz, reporter
Forbes

Dziennikarka i naukowiec. Wykłada w Akademii Leona Koźmińskiego. Zajmuje się etyką i odpowiedzialnością społeczną biznesu oraz problemami globalnymi związanymi ze zrównoważonym rozwojem. Współtwórczyni RESPECT Indeks na GPW. Autorka i współautorka książek: Jak oceniać odpowiedzialność społeczną biznesu, Responsible Management Education, Biznes-Prawo-Etyka. Autorka bloga „Biznes (nie) etyczny”.

Jarosław Kurski

pierwszy zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”

Jarosław Kacprzak

PR Manager
Future Processing Sp. z o.o.

Jarosław Kacprzak, PR Manager w Future Processing (FP), firmie technologicznej, zatrudniającej obecnie ponad 900 osób. FP od lat stara się angażować w projekty społeczne istotne, które mają społeczne znaczenie. Firma specjalizuje się w projektach nearshoringowych, a gros jej klientów pochodzi z Wielkiej Brytanii.

Tomasz Kamiński

adiunkt na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego i redaktor polskiego wydania książki

Aleksandra Klich

redaktor naczelna Wysokich Obcasów, zastępczyni redaktora naczelnego Gazety Wyborczej

Mikołaj Kunica

dyrektor zarządzający i redaktor naczelny obszaru biznes i finanse, Wirtualna Polska

Obecnie na stanowisku Dyrektora zarządzającego obszaru Biznes, Redaktora Naczelnego Serwisów Finansowych WP i money.pl. Ostatnio pracował jako dyrektor biura komunikacji w Grupie Ergo Hestia. Przedtem przez ponad 10 lat był związany z mediami. W latach 2007-2013 był szefem zespołu reporterów w TVN CNBC. Wcześniej był reporterem „Wiadomości” TVP1 i „Faktów” TVN, pracował też w polskiej sekcji BBC

Krzysztof Kanawka

Kosmonauta.net, Blue Dot Solutions, Space3ac

Artur Kupczunas

wiceprezes I CFO w Saue Technologies.