Andrzej Olechowski

przewodniczący rady nadzorczej
Citi Handlowy, Polska

Członek Rady Dyrektorów Euronet oraz rady nadzorczej P4 sp. z o.o. Członek Komitetu Doradczego Macquarie EuropeanInfrastructure Fund, profesor w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Były minister finansów (1992) i spraw zagranicznych (1993−1995). Przewodniczący Polskiej Grupy w TrilateralCommission, członek European Council on Foreign Relations. Kandydat w wyborach na prezydenta RP (2000 i 2010), współzałożyciel Platformy Obywatelskiej.

Henryk Orfinger

prezes zarządu
Dr Irena Eris, Polska

Absolwent Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej. Współwłaściciel oraz prezes zarządu Spółki Dr Irena Eris SA. Przewodniczący Rady Głównej Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan. W roku 2014 odznaczony Krzyżem oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Jan Olbrycht

europoseł
Parlament Europejski

Poseł do Parlamentu Europejskiego

Doktor socjologii. Nauczyciel akademicki, ekspert, polityk i działacz społeczny. Były burmistrz Cieszyna, marszałek województwa śląskiego. Aktywny członek wielu organizacji samorządowych szczebla lokalnego i regionalnego. Ekspert w dziedzinie polityki regionalnej oraz miejskiej. Prelegent na międzynarodowych konferencjach. Od 2004 poseł do Parlamentu Europejskiego. Wice-przewodniczący Komisji Rozwoju Regionalnego w Parlamencie Europejskim w latach 2004-2009. Wice-przewodniczący specjalnej Komisji ds. Wyzwań Politycznych w latach 2010-2011. Wiceprzewodniczący frakcji Europejskiej Partii Ludowej w PE odpowiedzialny za dialog międzykulturowy i sprawy religijne w latach 2011-2014. Obecnie członek Komisji Budżetowej (stały sprawozdawca Parlamentu Europejskiego do spraw wieloletnich ram finansowych) i członek zastępca Komisji Rozwoju Regionalnego. Współzałożyciel i przewodniczący parlamentarnej Intergrupy URBAN.

Karol Okoński

Sekretarz stanu
Ministerstwo Cyfryzacji, Polska

Absolwent Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej (mgr inż). Doświadczony menadżer zajmujący kierownicze stanowiska w sektorze usług doradczych, bankowości i usługach pocztowych. Członek Komitetu Stałego Rady Ministrów, Wiceprzewodniczący Komitetu Rady Ministrów ds. Cyfryzacji (KRMC) i członek Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego oraz Współprzewodniczący Zespołu ds. Społeczeństwa Informacyjnego Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego. Przewodniczący Rady Architektury przy KRMC oraz Komitetu Audytu w Ministerstwie Cyfryzacji. W Ministerstwie Cyfryzacji wykonuje czynności kierownictwa wobec Departamentów: Cyberbezpieczeństwa, Rozwoju Usług Cyfrowych i Systemów Państwowych. Jego domeną są skomplikowane projekty integracyjne oraz procesy zarządzania zmianą i cyklem wytwórczym oprogramowania.

Radosław Ostrowski

wspólnik Zarządzający, adwokat
Axelo

Wykonuje zawód adwokata od 2013 r., wcześniej od 2006 r. był radcą prawnym. Jego zakres specjalizacji obejmuje w szczególności prowadzenie negocjacji biznesowych z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi oraz doradztwo prawne i podatkowe w sprawach fuzji, przejęć, reorganizacji i optymalizacji.

Olaf Osica

dyrektor projektu rynki zagraniczne
PTWP SA

Paweł Orłowski

wicemarszałek województwa pomorskiego

Juha Ottman

Ambasador agree Finlandii w Polsce
Finlandia