Kamil Wyszkowski

dyrektor generalny
UN Global Compact Poland

W latach 2002-2014 pracownik Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP). Od 2009 do 2014 r. był dyrektorem biura UNDP w Polsce. Od 2004 r. do dziś krajowy Przedstawiciel i Dyrektor Generalny Global Compact w Polsce. Ekspert w zakresie polityk ONZ i UE. Zajmuje się działaniami na styku biznesu i administracji, innowacjami oraz ekonomią społeczną.

Paweł Wideł

prezes zarządu
Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych, Polska

Zatrudniony na stanowisku dyrektora ds. kontaktów z rządem w Opel Poland, odpowiedzialny za Polskę, Czechy i Słowację. Od 1991 w GM, zajmował różne stanowiska ramach koncernu w Polsce, Czechach i Rosji, a od 2017 w Grupie PSA. Prezes Związku Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych, wiceprezydent Konfederacji Lewiatan. Odznaczony medalem „Za Zasługi dla Obronności Kraju”.

Anna Wicha

Dyrektor Generalna
Adecco Poland

Dorota Warakomska

dziennikarka, publicystka, prezeska Kongresu Kobiet
Polska

Dziennikarka telewizyjna, komentatorka, autorka reportaży o tematyce międzynarodowej i ekonomicznej, wykładowca. Autorka filmów dokumentalnych, programów telewizyjnych oraz książek. Trener i doradca w zakresie mediów. Orędowniczka społecznej odpowiedzialności biznesu i równości szans. Prezeska Stowarzyszenia Kongres Kobiet. Odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.

Małgorzata Wadzińska

Associate Director, Global Government Relations & Public Policy,
Procter and Gamble Polska

Stefan Wysocki

Director for Strategic Projects, P&G Gillette Plant
Procter and Gamble DS Polska

Anna Wójcicka

współzałożycielka, prezes Warsaw Genomics
Warsaw Genomics

Maciej Witucki

Przewodniczący Rady Nadzorczej Orange Polska, prezes zarządu Work Service S.A.
Orange Polska

Maciej Witucki - od stycznia 2016 r. jest prezesem zarządu Work Service S.A. Zasiada w radach nadzorczych AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. oraz TVN S.A. Jest członkiem rady dyrektorów Atlantic Council of the United States. W latach 2006-2013 pełnił funkcję prezesa zarządu Orange Polska, a we wrześniu 2013 roku objął stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej.

Monika Wilk

prezes Koła Naukowego Gospodarki i Administracji Publicznej
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Paulina Wilk

autorka, dziennikarka
Polska

Piotr Woźniak

prezes zarządu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa

Henryk Wujec

członek Rady OFOP

Z wykształcenia fizyk, działacz opozycji demokratycznej, członek Komitetu Obrony Robotników i Solidarności, internowany i więziony w PRL, uczestnik obrad Okrągłego Stołu, poseł na Sejm X, I, II i III kadencji, wiceminister rolnictwa w latach 1999-2000, doradca prezydenta RP ds. społecznych w latach 2010-2015. Obecnie wspópracujący z organizacjami pozarządowymi.

 

Karolina Wadowska

członek zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii