Paweł Zielewski

redaktor naczelny
Forbes, Polska

Redaktor naczelny i dziennikarz polskiej edycji magazynu „Forbes”, od 10 lat związany z tytułem. W przeszłości redaktor naczelny i redaktor prowadzący miesięcznika Pierwszy Milion. Wcześniej pracował m.in. w Pulsie Biznesu, jako redaktor prowadzący dziennika i kierownik działu Giełdy i Finanse, w „Gazecie Wyborczej” i „Życiu Gospodarczym”.

Fabian Zuleeg

Dyrektor Generalny i Główny Ekonomista European Policy Centre, EPC
European Policy Centre, EPC

Paweł Ziemnicki

redaktor naczelny
Space24.pl

Paweł Ziemnicki jest redaktorem naczelnym portalu Space24.pl, poświęconego przemysłowi kosmicznemu. Ten doświadczony dziennikarz, autor licznych analiz, ma na swoim koncie wywiady z dyrektorami generalnymi ESA i ESO, prof. Aleksandrem Wolszczanem, czy astronautą misji Apollo 17, który był na Księżycu. Publikował m.in. w "Wiedzy i życiu", "Focusie". "Gazecie Wyborczej" oraz "Polityce". Przez ponad pięć lat opowiadał o niebie pod kopułą warszawskiego Planetarium Niebo Kopernika w Centrum Nauki Kopernik. Paweł Ziemnicki jest autorem książki "Kosmos. Gwiezdna podróż", przewodnika po Układzie Słonecznym dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Karolina Zbytniewska

redaktor naczelna
EURACTIV.pl

Ekspertka ds. europejskich, redaktorka i dziennikarka. Po doświadczeniach w Parlamencie Europejskim, Ministerstwie Środowiska, OBWE, a także w polskich i europejskich redakcjach w charakterze dziennikarki freelancera, związała się z europejską siecią medialną EURACTIV. Od 2011 r. rozwija wraz z zespołem jedyny w Polsce ekspercki portal informacyjny poświęcony sprawom europejskim – EURACTIV.pl. Felietonistka portalu NewsMavens - Women Choose the News zrzeszającego redaktorki z gazet na całym świecie. Doktorantka Uniwersytetu Warszawskiego koncentrująca się na tematyce populizmu i migracji.