Kontakt

Manager projektu EFNI

Aleksander Szałański

Project Manager

aszalanski@konfederacjalewiatan.pl

+48 22 55 99 916

+48 609 716 661

Uczestnicy i sprzedaż akredytacji

Jadwiga Winiarska

Accreditation and Customer Care Coordinator

jwiniarska@konfederacjalewiatan.pl

+48 22 55 99 878

+48 690 329 457

 

Komunikacja i marketing

Joanna Węgrzynowska

Marketing Communication Coordinator

jwegrzynowska@konfederacjalewiatan.pl

+48 512 152 736

 

Program i partnerzy

Tomasz Paszkiewicz

Program & Partner Relations Coordinator

tpaszkiewicz@konfederacjalewiatan.pl

+48 22 55 99 943

+48 503 141 822

 

Kontakt dla mediów, akredytacje dziennikarskie

Paweł Mytlewski

Media relations Coordinator

pmytlewski@konfederacjalewiatan.pl

+48 22 55 99 904

 

Departament Wydarzeń

Anna Kalicka-Motawa

Senior Customer Care

akalicka@konfederacjalewiatan.pl

+48 22 55 99 919

 

Koordynator w Projekcie Europejskie Forum Nowych Idei

Marta Kozłowska

Logistics & Panelists’ Customer Care Coordinator

mkozlowska@konfederacjalewiatan.pl

+48 601 321 666

 

Ogólne zapytania

Grażyna Mazurek

gmazurek@konfederacjalewiatan.pl

+48 22 55 99 940

 

Księgowość

Anna Dorenda

adorenda@konfederacjalewiatan.pl

+48 22 55 99 960