Aktualności

Co po #MeToo i #PayMeToo? - Mai Chen na EFNI 2019

Co po #MeToo i #PayMeToo? - Mai Chen na EFNI 2019

Mai Chen, nowozelandzka prawniczka i bizneswoman, dołączy do dyskusji o tym, #CoBędzieJutro podczas Europejskiego Forum Nowych Idei, odbywającego się w tym roku już po raz dziewiąty w Sopocie w dniach 25-27 września.

Jest jedną z najlepszych ekspertek do spraw prawa konstytucyjnego, specjalizującą się w prawie publicznym oraz samorządowym. Piastując wiele funkcji zarządczych i doradczych, Mai niestrudzenie pracuje, by promować kobiecą siłę oraz różnorodność, inspirując ludzi na całym świecie. Od ponad 20 lat kieruje własną firmą Chen Palmer, jedną z pierwszych butikowych kancelarii prawnych w Nowej Zelandii i pierwszą specjalizującą się w dziedzinie prawa publicznego w całej Australazji.

Podczas EFNI 2019 Mai Chen weźmie udział w panelu „Co po #MeToo i #PayMeToo? Na drodze do różnorodności”, podczas którego poruszone zostaną takie tematy, jak rola kobiet w biznesie, na rynkach finansowych czy w branży technologicznej. Podczas tej dyskusji, zastanowimy się także nad tym, jakie są czynniki ułatwiające i utrudniające kobietom osiągnięcie sukcesu zawodowego, jakie cechy potrzebne są do osiągnięcia sukcesu, jakie są koszty jego osiągnięcia oraz jak skutecznie wdrażać strategie różnorodności w biznesie.

Mai Chen ukończyła studia na wydziale prawa Uniwersytetu Harvarda, ma również tytuł profesora na University of Auckland. Zajmuje, między innymi, stanowisko Członka Zarządu NZ Global Women oraz NZ Asian Leaders. Założyła też „My Bucket List”, platformę oferującą internetowy dostęp do usług powierniczych oraz MyAdvice.Legal, portal łączący klientów szukających porad prawnych z ekspertami zajmującymi się istotnymi dla nich dziedzinami.

I ty możesz włączyć się do dyskusji o tym, #CoBędzieJutro. Zarejestruj się już dziś.

20 sierpnia 2019