Aktualności

Ruszyła rejestracja na 8. edycję EFNI

Ruszyła rejestracja na 8. edycję EFNI

Rejestracja na VIII edycję Europejskiego Forum Nowych Idei została otwarta. Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z promocji!

Prestiżowe, międzynarodowe forum, tygiel intelektualny, liderów środowisk biznesowych z udziałem przedstawicieli świata polityki, nauki, kultury, organizacji pozarządowych i mediów. Budujemy wspólny głos biznesu w debacie o przyszłości polskich i europejskich przedsiębiorców, w nowych procesach zachodzących na świecie. Szukamy odpowiedzi na nowe, globalne procesy i proponujemy konstruktywne rozwiązania.

Nakreślamy trendy ekonomiczne, gospodarcze, społeczne i polityczne. Dzielimy się wiedzą, szerzymy nowe idee zmieniające Europę, społeczeństwa i biznes. Inspirujemy przedsiębiorców w otwartych debatach. Tworzymy okazję do networkingu oraz nawiązania relacji biznesowych z przedstawicielami firm z różnych krajów. Zaangażuj się w dialog. Bądź częścią opiniotwórczego środowiska z realnym wpływem na formowanie przyszłości europejskiej gospodarki. Zainwestuj w budowanie międzynarodowych kontaktów biznesowych.

Rejestracja na EFNI dostępna jest tutaj...

Dodatkowych informacji udziela Jadwiga Winiarska
jwiniarska@konfederacjalewiatan.pl
tel. +48 22 55 99 878, + 48 690 329 457

22 maja 2018