Aleksander Dębski


Uczeń warszawskiego Liceum „Bednarska”, mówca w warszawskiej lidze debatanckiej oraz kilkukrotny uczestnik Mistrzostw Polski w debatach oksfordzkich jak i finalista wielu innych turniejów. W 2018 roku został finalistą olimpiady Zwolnieni z Teorii z projektem Między Słowami. Otrzymał certyfikat Marketing Management Principles stworzony razem z CocaCola.

Małgorzata Dobies-Turulska

Dyrektorka
Sklep IKEA Gdańsk

Dyrektorka Sklepu IKEA w Gdańsku od czerwca 2018. Lata 2003-2018 zawodowo spędziła w zakładzie produkcyjnym mebli IKEA Industry Lubawa rozwijając Supply Chain i optymalizując procesy logistyczne. Przed dołączeniem do IKEA 3 lata pracowała dla DOW Chemical Company w Warszawie na stanowisku Księgowej. Absolwentka PWSBiA na Wydziale Finanse i Bankowość, absolwentka studiów podyplomowych m.in. z zakresu logistyki na Politechnice Warszawskiej oraz Strategic Leadership Academy w ICAN Institute.

Witold Drożdż

Członek Zarządu ds. Strategii i Spraw Korporacyjnych
Orange Polska

Członek Zarządu ds. Strategii i Spraw Korporacyjnych w Orange. W latach 2010-2012 Wiceprezes Zarządu, a następnie p.o. Prezesa Zarządu PGE Energia Jądrowa. W latach 2007-2010 Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Przewodniczący rządowego Zespołu „Polska Cyfrowa”. Ukończył prawo i stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwent Stanford Executive Program na University of Stanford.

Katarzyna Dubno

Dyrektor Działu Relacji Zewnętrznych i Ekonomiki Zdrowia
Adamed

Dyrektor ds. Relacji Zewnętrznych i Ekonomiki Zdrowia w firmie Adamed - wiodącej polskiej firmie farmaceutyczno-biotechnologicznej. Członek Zarządu Fundacji Adamed, której flagowym programem jest ADAMED SmartUP, program dla młodzieży uzdolnionej w kierunku nauk ścisłych i przyrodniczych. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, studiów podyplomowych we Francuskim Instytucie Zarządzania oraz ICAN Institute. Wiceprezes Zarządu Polskiego Związku Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego. W Polskiej Radzie Biznesu pełnomocnik zarządu ds. promocji przedsiębiorczości.

Natalia Dzięgielewska


Absolwentka najstarszego liceum w Polsce - LO. im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego w latach 2016-2017. Zaraz po maturze, zamiast wakacji, wybrała pracę w firmie eventowej oraz współtworzenie nowej marki biegów przeszkodowych. Studentka filologii polskiej ze specjalnością filologia dla mediów. Jest Pełnomocniczką ds. promocji i komunikacji, Zarządu Samorządu Studenckiego Wydziału Polonistyki. Aktualnie pracuje w Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, gdzie koordynuje wydarzenia Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Kierownik projektu Płock, poznajmy się. Finalistka Olimpiady Zwolnieni z Teorii i laureatka Brązowego Wilka za najlepszy projekt społeczny w mieście.

Mikulas Dzurinda

Były premier (1998-2006)
Słowacja

Działalność polityczną rozpoczął w 1990 jako jeden z założycieli Ruchu Chrześcijańsko-Demokratycznego. W pierwszych demokratycznych wyborach w Czechosłowacji w tym samym roku został wybrany na deputowanego. Piastował stanowisko ministra transportu w słowackim rządzie w roku 1991 oraz 1994. W 1997 r. został rzecznikiem opozycyjnego porozumienia partii politycznych pod nazwą Słowacka Koalicja Demokratyczna W 1998 stanął na czele jej czele. Mianowany na premiera po zwycięstwie w wyborach w 1998 roku (pełnił tę funkcję do 2006 roku). Pod jego rządami Słowacja została zaproszona do grupy państw negocjujących wstąpienia do Unii Europejskiej i NATO.