Olaf Gajl

Dyrektor
OPI PIB

Dr inż., matematyk, specjalista metod komputerowych w naukach inżynierskich. Zajmuje się zastosowaniami sztucznej inteligencji. Ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach zarządczych oraz ds. rozwoju w firmach sektora IT (m.in. w Polska OnLine, Polbox, TeleDenmark Communication). Od 2005 roku kieruje OPI PIB – instytutem badawczym tworzącym systemy informatyczne, które wykorzystują inteligentne algorytmy, narzędzia uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji oraz przetwarzania języka naturalnego.

Carolina Garcia Gomez

Prezes
IKEA Retail Polska

Karierę w IKEA rozpoczęła w 2005 r. w sklepie IKEA w Barakaldo w rodzinnej Hiszpanii. Doświadczenie zawodowe zdobywała również na rynkach słowackim, czeskim oraz węgierskim. Ostatnio pracowała jako wiceprezes IKEA Retail w Japonii.

Przemysław Gdański

Prezes Zarządu
BNP Paribas

Absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego na Uniwersytecie Gdańskim i rocznego programu w zakresie bankowości i finansów międzynarodowych w Loughborough University w Wielkiej Brytanii. Ukończył Advanced Management Program (AMP) w IESE Business School oraz szereg profesjonalnych i menedżerskich programów rozwojowych w m. in. Harvard Business School, London Business School, University of California, Berkeley - Haas School of Business, Ashridge - Hult International Business School i HEC. Z bankowością jest związany od ponad 25 lat. W latach 1993 - 1995 pracował w IBP Bank SA, następnie w ABN AMRO Bank w Polsce, w Rumunii i w centrali w Amsterdamie. W latach 2002 - 2006 był dyrektorem zarządzającym, kierującym Obszarem Dużych Firm w Banku BPH SA. Od maja do listopada 2006 roku - CEO i Dyrektor Generalny Calyon Bank Polska i Calyon Oddział w Polsce. W listopadzie 2006 roku został powołany na stanowisko wiceprezesa Zarządu Banku BPH, odpowiedzialnego za bankowość korporacyjną i finansowanie nieruchomości. Z dniem fuzji prawnej wydzielonej części Banku BPH z Bankiem Pekao SA został wiceprezesem Zarządu odpowiedzialnym za Pion Bankowości Korporacyjnej, Rynków i Bankowości Inwestycyjnej Pekao SA. Od 19 listopada 2008 do 25 października 2017 roku członek i wiceprezes Zarządu odpowiedzialny za Pion Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej mBanku. Od 2 listopada 2017 roku kieruje Bankiem BNP Paribas oraz pełni funkcję Territory Head nadzorując spółki Grupy BNP Paribas działające w Polsce. 

Marco Ghisi

VP Key Account eBusiness Development Cyber Security Division
Leonardo S.p.A.

Bartłomiej Godusławski

dziennikarz ekonomiczny związany od 2017 roku z „Dziennikiem Gazetą Prawną”.
Polska

Bartek Godusławski od czerwca 2017 r. pracuje w redakcji „Dziennika Gazety Prawnej”, gdzie pisze o finansach publicznych, polityce pieniężnej i szeroko pojętej gospodarce. Wcześniej przez dwa i pół roku pracował w „Pulsie Biznesu” i przez siedem lat w redakcji biznesowej Polskiej Agencji Prasowej. Wielokrotnie nominowany do Grand Press Economy (w 2014, w 2015 "za niezwykłą umiejętność przejrzystego prezentowania niełatwej tematyki finansów publicznych", w 2018 "za dociekliwość w analizowaniu afery GetBacku") oraz zdobywca Grand Press Economy 2016 "za niezależne, rzetelne i poparte twardymi danymi analizy makroekonomiczne". Otrzymał również tytuł Dziennikarza Ekonomicznego 2018 r. w konkursie im. Władysława Grabskiego organizowanym przez Narodowy Bank Polski oraz Nagrodę ZBP im. Mariana Krzaka za 2018 r. Był także nominowany w tegorocznej edycji Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Club Polska.

Michał Gołas

Dyrektor Handlowy
Sevenet S.A.

Manager z ponad 20 letnim doświadczeniem w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla sektora przemysłu, energetyki i finansów. Pracował na rzecz wiodących międzynarodowych i polskich przedsiębiorstw IT. Pasjonat nowych technologii, optymalizacji procesów i zwiększania efektywności przedsiębiorstw.  Prywatnie, szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Podróżnik, motocyklista i wieczny optymista.