Dominika Maison

Dziekan Wydziału Psychologii
Uniwersytet Warszawski

Profesor psychologii, pracownik Uniwersytetu Warszawskiego. Od początku lat 90-tych łączy z sukcesem naukę z praktyką. Współpracuje naukowo z uniwersytetami w Polsce i na świecie. Właścicielka firmy Maison&Partnersspecjalizującej się w badaniach finansowych i społecznych. Autorka wielu artykułów i książek poświęconych zachowaniom konsumenta, min.: Polak w świecie finansów (PWN, 2013), Psychologia konsumenta (PWN, 2014) oraz najnowszych: Qualitative marketing research. Understanding consumer behaviour (Routledge, 2019) i The Psychology of Consumer Financial Behavior (Springer, 2019).

Jolanta Malak

Regionalna Dyrektor Sprzedaży
Fortinet

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie menedżerskie w branży IT, które zdobywała pracując m.in. dla Hewlett-Packard Polska i Symantec Poland. Ostatnio zarządzała sprzedażą rozwiązań wspomagających ochronę bezpieczeństwa IT na terenie Europy Wschodniej i Południowej, odpowiadając za biznes w Polsce, Czechach, Słowacji i w krajach bałtyckich.

Agnieszka Mańke


Uczennica VIII LO w Poznaniu. W wolnym czasie udziela się w wolontariacie, przeprowadza projekty społeczne oraz bierze udział w sesjach Europejskiego Parlamentu Młodzieżowego. Swoją przygodę ze Zwolnionymi z Teorii rozpoczęła rok temu tworząc inicjatywę „4min4life” skupiającą się na edukacji w zakresie pierwszej pomocy. Równocześnie zorganizowała charytatywny „Bieg Motyli” dla podopiecznych poznańskiego Hospicjum Palium oraz balik dla uczniów szkół specjalnych. Dodatkowo na ten rok szkolny planuje kolejne dwa projekty społeczne w tematyce informatyki oraz mentoringu.

Monika Marcinkowska

Grupa Interesariuszy Bankowych przy Europejskim Urzędzie Nadzoru Bankowego
Uniwersytet Łódzki

Arnaud Mares

Główny Ekonomista na Europę, Managing Director
Citi Bank

Arnaud Mares pełni funkcję Managing Director oraz Głównego Ekonomisty Citi w Europie. Pochodzi z Londynu, a współpracę z City Research rozpoczął w 2017. Zajmował pozycję Specialnego Doradcy przy Prezydencie Europejskiego Banku Centralnego od 2012 do 2017 roku. Posiada doświadczenie zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym. Pracował jako Head of Policy w UK Debt Management Office od 2004 do 2006 roku. Ukończył paryską Ecole Nationale de la Statistique et de l’Administration Economique (ENSAE).

Radosław Markowski

Dyrektor Centrum Studiów nad Demokracją
Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS

Profesor nauk politycznych, dyrektor Centrum Studiów nad Demokracją, Uniwersytetu SWPS. Zainteresowania: porównawcza politologia, socjologia polityki, demokracja i demokratyzacja Laureat nagrody Amerykańskiego Tow. Nauk Politycznych (APSA); Laureat Nagrody im. S. Nowaka za zainicjowania Polskiego Generalnego Studium Wyborczego i badania zachowań politycznych. Członek redakcji , m.in.: "European Journal of Political Research", "European Union Politics", "Political Studies". Autor licznych publikacji w czasopismach listy filadelfijskiej oraz współautor książek publikowanych w Oxford, Cambridge University Press i innych.

Jacek Masłowski

Psycholog, Filozof, Psychoterapeuta, Prezes
Fundacja Masculinum

Marja-Liisa Meurice

Dyrektor
EIT Food CLC North-East

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu innowacjami zapewniające zrozumienie w transformacji i możliwości, które otwierają badania i rozwój. Dziś, jako szefowa EITFood North-East, wraz z Partnerami i Programami Konsorcjum EITFood kieruje zmianami w sektorze rolno-spożywczym. Wcześniej pracowała jako wiceprezes ds. innowacji w Sodexo (Global Service and Food Company) wdrażającej proces innowacji w ponad 70 krajach; dyrektorka operacyjna i programowa Europejskiego Stowarzyszenia Zarządzania Badaniami Przemysłowymi (EIRMA), które zgromadziło główne europejskie i światowe przedsiębiorstwa przemysłowe, aby wspólnie dzielić się swoimi wysiłkami w zakresie badań i rozwoju oraz innowacji; a ostatnio jako założyciel platformy innowacji Hyphenity, skupiającej praktyków innowacji wokół wirtualnych okrągłych stołów do wymiany.

Jacek Męcina

doradca zarządu Konfederacji Lewiatan
Konfederacja Lewiatan

Łukasz Mężyk

Menadżer
300polityka.pl

Katarzyna Miller

Filozofka, Psycholożka
Alcha

Filozofka, poetka, pisarka, psycholożka, psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej. Wykładała psychologię na Gender Studies na UW. Pisze i udziela wywiadów dla wielu pism. Trwale związana ze „Zwierciadłem.” Autorka 22. książek psychologicznych, opowiadań i 3 tomików wierszy.

Bartosz Douglas Milne


Absolwent II LO im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu. Aktualnie student UE w Pozanniu na kierunku ekonomia. Finalista ekonomicnzego konkursu NZP organizowanego przez Studenckie Forum BCC, uczestnik olimpiady Olimpiady Przedsiębiorczości (OP)i Wiedzy Ekonomicznej (OWE), laureat w konkursie „Europa- społeczeństwo, gospodarka, polityka, kultura” oraz zdobywca indeksu UW na Wydziale Nauk Społecznych- europeistyka. Laureat olimpiady Zwolnieni z Teorii i zdobywca Złotego Wilka za nalepszy projekt w tematyce „przestrzeń miejska”. Realizacja projektu „Move Left, Stand Right” polegalącym na uporządkowaniu i uststematyzowaniu zatłoczonego i źle zorganizowanego dworca głównego w Poznaniu. Wielkokrotny organizator wypoczynków dzieci i młodzieży z Poznania- wychowawca oraz od niedawna kierownik wypoczynków.

Katarzyna Młynek

Dyrektor programowa
THINKTANK

Dyrektor programowa THINKTANK, autor tekstów, moderator debat i konferencji naukowych. Jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie filozofii (KUL) oraz absolwentką psychologii (UMCS). W swojej pracy badawczej łączy wiedzę z obu ukończonych kierunków. Interesuje się filozofią komunikacji oraz psychologią społeczną.

Beata Moskal-Słaniewska

Prezydent
Miasto Świdnica

Aleksandra Musielak

Ekspertka ds. nowych technologii
Konfederacja Lewiatan

Aplikantka w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, doktor nauk prawnych, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu Warwick. Od marca 2017 r. ekspert w departamencie prawnym Konfederacji Lewiatan. Ściśle współpracuje ze Związkiem Pracodawców Technologii Cyfrowych Lewiatan i członkami Konfederacji Lewiatan. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem nowych technologii, prywatnością w sieci, cyberbezpieczeństwem.