Grzegorz Nawacki

Redaktor naczelny
Puls Biznesu

Damian Nenow

Filmowiec, reżyser, scenarzysta, montażysta filmowy

Marek Niedużak

Wiceminister
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii

Wiceminister Przedsiębiorczości i Technologii. Doktor nauk prawnych i adwokat specjalizujący się w prawie cywilnym i gospodarczym. Absolwent UJ i Uniwersytetu Cambridge. Odbył aplikację adwokacką przy Izbie Warszawskiej. W MPiT, a wcześniej MR, od 2016 r., jako zastępca dyrektora Departamentu Prawnego, następnie dyrektor Departamentu Oceny Ryzyka Regulacyjnego i dyrektor Departamentu Doskonalenia Regulacji Gospodarczych. Od lutego 2019 r. podsekretarz stanu.

Katarzyna Nocuń

Dziennikarka
Dziennik Gazeta Prawna

Barbara Nowacka

Kanclerz
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych

Szefowa progresywnego stowarzyszenia “Inicjatywa Polska”, członki Rady Programowej Kongresu Kobiet. Za działania na rzecz praw kobiet w Polsce została uznana przez magazyn „Foreign Policy” za jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób na świecie (Global Thinkers 2016)  

Tadeusz Nowicki

Prezes Zarządu
Egris

Absolwent Politechniki Warszawskiej, doktor Ecole Nationale Superieure des Mines. Zatrudniony we francuskim Ministerstwie Przemysłu (B+R) i przemyśle metali szlachetnych. Dyrektor Techniczny Dywizji Platyny Engelhard-Clal. W 1998 r. zaangażował się w przetwórstwo tworzyw sztucznych w Polsce, tworząc Grupę Ergis. Od 2007 r. prezes zarządu Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych (PZPTS).