Jens Ocksen

Prezes Zarządu
Volkswagen Poznań

Wczesne dzieciństwo spędził w Republice Południowej Afryki. Po powrocie do Niemiec, po studiach zaczął pracować jako planista w dziale montażu Volkswagena T4 Transportera. Zanim w 1993 r. został kierownikiem produkcji w ówczesnym joint venture w Taipei (Tajwan), był kierownikiem jednego z działów produkcji samochodów w Volkswagen Samochody Użytkowe w Hanowerze. W 1996 r. mgr inż. Jens Ocksen wrócił jako kierownik Działu Montażu do marki Volkswagen Samochody Użytkowe. W 2003 r. powierzono mu kierowanie Działem Zapewnienia Jakości ds. Pojazdów i Silników koncernu Volkswagen SA. W 2006 r. przeszedł do Volkswagen Poznań, gdzie został Kierownikiem Produkcji, następnie w 2007 r. Prezesem Zarządu VW Poznań i jednocześnie Członkiem Zarządu ds. Techniki. W 2010 r. został Członkiem Kierownictwa Volkswagen Samochody Użytkowe w Hanowerze odpowiedzialnym za produkcję. W 2012 r. powołany został na stanowisko Członka Zarządu ds. Produkcji Marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

Andrzej Olechowski

Przewodniczący rady nadzorczej
Citi Handlowy, Polska

Członek Rady Dyrektorów Euronet oraz rady nadzorczej P4 sp. z o.o. Członek Komitetu Doradczego Macquarie EuropeanInfrastructure Fund, profesor w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Były minister finansów (1992) i spraw zagranicznych (1993−1995). Przewodniczący Polskiej Grupy w TrilateralCommission, członek European Council on Foreign Relations. Kandydat w wyborach na prezydenta RP (2000 i 2010), współzałożyciel Platformy Obywatelskiej.

Dele Olojede

Dziennikarz
Nigeria

Dele Olojede urodził się w 1961 w Nigerii. Jest dzienniakarzem i byłym redaktorem działu zagranicznego w nowojorskim dzienniku „Newsday”. Pracuje w Uniwersytecie EARTH w Kostaryce oraz objął swoim patronatem Nagrodę Literacką Etisalat / 9mobile. Jego publikacje na temat skutków ludobójstwa w Rwandzie zostały uhonorowane Pulitzerem.

Henryk Orfinger

Prezes zarządu
Dr Irena Eris, Polska

Absolwent Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej. Współwłaściciel oraz prezes zarządu Spółki Dr Irena Eris SA. Przewodniczący Rady Głównej Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan. W roku 2014 odznaczony Krzyżem oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.