Jarosław Obszarski

Dyrektor Finansowy
VELUX Polska

Dyrektor Finansowy VELUX Polska (CFO). Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pierwsze doświadczenia zbierał w bankowości, następnie przez dwa lata związany z partnerską firma SAP, przy wdrożeniach systemu w dużych zachodnich koncernach, takich jak Reemtsma Tobacco, Wella i Saint Goabin. Dalsza kariera od 1998 roku już w całości związana z VELUX. Początkowo jako kontroler finansowy odpowiedzialny był za stworzenie sprawnie działających struktur finansowych w VELUX Polska. Od 2013, w związku z globalizacją finansów w Grupie VELUX, jako dyrektor regionalny jest odpowiedzialny za finanse w 13 spółkach sprzedażowych VELUX, w regionie CEE oraz Rosji, Ukrainie i Białorusi.

Jens Ocksen

Prezes Zarządu
Volkswagen Poznań

Wczesne dzieciństwo spędził w Republice Południowej Afryki. Po powrocie do Niemiec, po studiach zaczął pracować jako planista w dziale montażu Volkswagena T4 Transportera. Zanim w 1993 r. został kierownikiem produkcji w ówczesnym joint venture w Taipei (Tajwan), był kierownikiem jednego z działów produkcji samochodów w Volkswagen Samochody Użytkowe w Hanowerze. W 1996 r. mgr inż. Jens Ocksen wrócił jako kierownik Działu Montażu do marki Volkswagen Samochody Użytkowe. W 2003 r. powierzono mu kierowanie Działem Zapewnienia Jakości ds. Pojazdów i Silników koncernu Volkswagen SA. W 2006 r. przeszedł do Volkswagen Poznań, gdzie został Kierownikiem Produkcji, następnie w 2007 r. Prezesem Zarządu VW Poznań i jednocześnie Członkiem Zarządu ds. Techniki. W 2010 r. został Członkiem Kierownictwa Volkswagen Samochody Użytkowe w Hanowerze odpowiedzialnym za produkcję. W 2012 r. powołany został na stanowisko Członka Zarządu ds. Produkcji Marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

Emer O'Connel

Ambasador Irlandii w Polsce
Irlandia

Paweł Oksanowicz

Dziennikarz radiowy i telewizyjny, redaktor prowadzący portalu nienieodpowiedzialni.pl, autor książek

Dziennikarz radiowy i telewizyjny, redaktor prowadzący portalu nienieodpowiedzialni.pl, autor książek

Andrzej Olechowski

Przewodniczący rady nadzorczej
Citi Handlowy, Polska

Członek Rady Dyrektorów Euronet oraz rady nadzorczej P4 sp. z o.o. Członek Komitetu Doradczego Macquarie EuropeanInfrastructure Fund, profesor w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Były minister finansów (1992) i spraw zagranicznych (1993-1995). Przewodniczący Polskiej Grupy w TrilateralCommission, członek European Council on Foreign Relations. Kandydat w wyborach na prezydenta RP (2000 i 2010), współzałożyciel Platformy Obywatelskiej.

Jacek Olechowski

Członek zarządu
Polska Rada Biznesu

Henryk Orfinger

Wiceprezes
Dr Irena Eris

Absolwent Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej. Współwłaściciel oraz prezes wicezarządu Spółki Dr Irena Eris SA. Przewodniczący Rady Głównej Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan. W roku 2014 odznaczony Krzyżem oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.