Kontakt

Zespół EFNI

Manager projektu EFNI

Aleksander Szałański

Aleksander Szałański
Project Manager

aszalanski@konfederacjalewiatan.pl

+48 22 55 99 916
+48 609 716 661

Uczestnicy i sprzedaż akredytacji

Jadwiga Winiarska
Accreditation and Customer Care Coordinator

jwiniarska@konfederacjalewiatan.pl

+48 22 55 99 878
+48 690 329 457

 

Kontakt dla mediów, akredytacje dziennikarskie

Bartosz Konopacki
Communications departament

bkonopacki@konfederacjalewiatan.pl

+48 22 55 99 901

 

 

 

 

Sprzedaż i obsługa klienta

Filip Pawlik
Sales & Customer Service Representative

fpawlik@konfederacjalewiatan.pl

+48 22 55 99 994

 

Koordynacja projektu

Katarzyna Rumik
Project Assistant

krumik@konfederacjalewiatan.pl

+48 22 55 99 919

 

Logistyka

Zuzanna Wojtylo

zwojtylo@platige.com 

+48 799 916 845

 

 

 

Program i partnerzy

 

 

Tomasz Paszkiewicz
Program & Partner Relations Coordinator

tpaszkiewicz@konfederacjalewiatan.pl

+48 22 55 99 943
+48 608 360 063

Ogólne zapytania

Grażyna Mazurek

efni@efni.pl

gmazurek@konfederacjalewiatan.pl  

+48 22 55 99 940